O nas

Firma Custom Space powstała ze względu na rosnące wymagania rynku w zakresie wykończenia i wyposażenia wnętrz. Swoją działalność skupiamy głównie na segmencie produktów tapicerowanych, które wykorzystujemy w bardzo różny, często nieszablonowy sposób. Naszym sztandarowym produktem są ścienne panele tapicerowane, które wykonujemy na dowolny wymiar.

W ofercie posiadamy również wiele produktów standardowych, jednak fundamentem naszej działalności są rozwiązania w wersji custom, które projektujemy i wykonujemy na indywidualne zamówienie. Tak powstają niestandardowe wezgłowia do łóżek, panele tapicerowane na ścianę, siedzisko, czy zagłówek do łóżka dziecięcego. Projekty przygotowujemy w ścisłej współpracy z klientem. Jesteśmy po to, aby zrealizować Twoje pomysły.

Dlaczego my?

W branży modułowych paneli tapicerowanych jesteśmy od 2017 jako jedna z pierwszych firm na rynku Polskim. Mamy swój wydatny wkład w rozwój tego typu produktów na rynku, a to z kolei przekłada się na bardzo duże doświadczenie. Zbudowaliśmy w tym czasie szerokie grono zadowolonych ze współpracy odbiorców i pośredników w postaci architektów, projektantów wnętrz, czy firm meblarskich. To również olbrzymia baza zadowolonych, polecających nasze produkty i usługi klientów indywidualnych.

Kupując nasze produkty – niezależnie, czy będą to modułowe panele tapicerowane, czy zagłówek do łóżka masz pewność, że otrzymasz  produkt wysokiej jakości. Starannie wykonany z wysokiej jakości materiałów sprawdzonych w realnych warunkach.

Sprawdź opinie na nasz temat.